Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

1963 yılında 50 m2'lik bir alanda faaliyetine başlayan ALVA, ürettiği her türlü ayakkabı çelik ve plastik aksesuarları ile yarım asrı aşkın bir süredir ayyakkabı sektöründe hizmet vermektedir. Şirketimiz iç taban çelikleri, plastik ökçe ve taban destekleri, burun bombeleri, ara tabanlar, metal ve plastik parça aksamları başta olmak üzere, sürekli gelişen geniş ürün gurubu ve zengin ebat çeşitleri ile müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. ALVA, konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli personeli ile müşteri memnuniyetini daima görev olarak benimsemiştir.

Türkiye'de sektörünün lideri konumunda olan ALVA günümüzde 5000 m² lik bir üretim alanında faaliyet göstermektedir. Kendini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren şirketimiz, ürün kalitesini en üst seviyede tutabilmek için imalatta devamlı en son teknolojiyi kullanmayı ve imalatın her aşamasında ürünlerimizin sürekli kalite kontrol testlerinden geçmesini görev olarak kabul etmektedir. İlkelerinden asla taviz vermeyen ve hedeflerine ulaşmak için sürekli çok çalışılması gerektiği bilinciyle hareket eden ALVA, piyasadaki değişimleri takip edip müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılarken, aynı zamanda şirket olarak sürekli kontrollü büyümeyi ve karlılığı kendine hedef olarak koymuştur.

 

ALVA, kalite ve müşteri memnuniyeti prensibi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek ve her gün daha ileriye taşımak için çalışmalarına devam etmektedir. Şirketimiz, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun çözüm önerilerini sunan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir şirket olmayı kendine hedef koymuştur.

 

Bu doğrultuda çalışanlarımızın yetenek ve bilgilerini geliştirmek, değişken müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve kendimizi yenileyerek rekabet gücümüzü yüksek tutabilmek için sürekli çaba sarf etmekteyiz. İşçi sağlığı ve iş güvenliği firmamızın özellikle üzerinde durduğu konuların başında gelmekte. İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında yasal şartları baz alarak çalışanlarımızın iş güvenliği ve sağlığını en üst düzeyde tutacak önlemleri alır ve çalışma alanlarımızda bu önlemleri uygularız. Faaliyetlerimizin hepsinde israfı asgari seviyeye çekip çevremizi kirletmemeye büyük önem göstermekteyiz.